VAIKNE PUHKUS KESET LINNA

Nuutri Puhkemajad asuvad Hiiumaal Kärdlas, Nuutri jõe kaldal. Vaiksel kõrvaltänaval asuvad kõrvuti kaks hubast puhkemaja. Tiismani Villa on väärikas, äsja renoveeritud ja pika ajalooga härrastemaja stiilis puhkemaja. Teine on Nuutri Villa, saunaga puhkemaja, kust ei puudu ka kümblustünn. Kokku moodustavad nad õdusa atmosfääriga kompleksi, mida saab broneerida nii tuba haaval, kogu maja või terve kompleks korraga. 

 

VÕTA AEG ENDA JA LÄHEDASTE JAOKS

Oleme mõnus paik puhkuseks pere ja sõpradega, samuti ürituste korraldamiseks. Kokku on puhkemajades kaheksa tuba, ööbimiskohti 16le inimesele. Vajadusel on olemas lisavoodid. Mõlemas puhkemajas on olemas täisvarustuses köök, välialalt leiab koha grillimiseks ning platsi mängimiseks pere pisematele. Territooriumil on privaatparkla puhkemajade külalistele. Nuutri Puhkemajades levib WiFi.

 

KÕIK MIDA VAJAD, ON JALUTUSKÄIGU KAUGUSEL

Väike ja vaikne kõrvaltänav linna keskmes on suurepärane peatuspaik puhkamiseks, pakkudes piisavalt privaatsust, kuid jalutuskäigu kaugusel on olemas kõik vajalik. Keskväljak, kus asuvad kauplused, pangaautomaadid ja toitlustuskohad on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Kärdla staadion ja tenniseväljakud asuvad 500 meetri kaugusel, Kärdla supelrand ja kaasaegne jahisadam 1 km kaugusel. Nuutri Puhkemajad loovad mitmekülgse võimaluse puhkamiseks teile ja teie lähedastele.